Martohet “Aja” e Al Pazarit, foto nga ceremonia e dasmës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:16 30-06-2016 Martohet “Aja” e Al Pazarit, foto nga ceremonia e dasmës

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, shumë e dashur për rolin e saj si “Aja”, imituese e Jozefina Topallit në spektaklin Al Pazar, ka vendosur t’i japë fund beqarisë.

Në ceremoninë e dasmës marrin pjesë miq dhe të afërm të shumtë si dhe personazhe të njohur publik. Rudina ka lidhur kurorën me të fejuarin e saj, Aleksin. Në foto ajo duket e mrekullueshme me fustanin e bardhë i nusërisë.

13582498_10209263779289480_187020868_o.jpg

13569985_10209263779249479_1987078845_o.jpg

13555936_10209263779209478_704703850_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028850078582764
array(1) { ["section"]=> string(59) "martohet-aja-e-al-pazarit-foto-nga-ceremonia-e-dasmes-45099" }