Martohet “Aja” e Al Pazarit, foto nga ceremonia e dasmës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:40 01-07-2016 Martohet “Aja” e Al Pazarit, foto nga ceremonia e dasmës

Martohet “Aja” e Al Pazarit, foto nga ceremonia e dasmës

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, shumë e dashur për rolin e saj si “Aja”, imituese e Jozefina Topallit në spektaklin Al Pazar, ka vendosur t’i japë fund beqarisë.

Në ceremoninë e dasmës marrin pjesë miq dhe të afërm të shumtë si dhe personazhe të njohur publik. Rudina ka lidhur kurorën me të fejuarin e saj, Aleksin. Në foto ajo duket e mrekullueshme me fustanin e bardhë i nusërisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009894847869873
array(1) { ["section"]=> string(59) "martohet-aja-e-al-pazarit-foto-nga-ceremonia-e-dasmes-45119" }