Martohet Almeda Abazi, ish-Miss Shqipëria i thotë ‘Po’ aktorit turk. Momente nga ceremonia (Foto dhe Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:18 14-02-2017
Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi Evlendi by haberler

Ish- Mis Shqipëria, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayışman i kanë dhënë fund beqarisë dhe kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në një ceremoni në Beverly Hills në Los Anxhelos.

Almeda kishte zgjedhur një fustan elegant të qendisur, ndërsa Tolgahan me kostumin klasik.

“Të gjesh një person që të kujton të gjitha bukuritë e krijuesit, është bekim më vete. Zoti bëftë që të gjithë ju të jeni bashkë me njerëz me të cilët të plakeni dorë për dore, me njerëz që t’i lëshoni gjethet e kohës plot dashuri. Le të jetë ky postimi me të cilin i jap lamtumirën beqarisë”, shkruan Sayisman në rrjetet sociale.

 almeda1.jpgalmeda.jpgalmeda2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029512882232666
array(1) { ["section"]=> string(107) "martohet-almeda-abazi-ish-miss-shqiperia-i-thote-po-aktorit-turk-momente-nga-ceremonia-foto-dhe-video-68671" }