Martohet djali i biznesmenit të suksesshëm shqiptar, dasmë luksoze në New York me kongresmenë e ambasadorë (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:51 06-02-2017 Martohet djali i biznesmenit të suksesshëm shqiptar, dasmë luksoze në New York me kongresmenë e ambasadorë (FOTOT)

Martohet djali i biznesmenit të suksesshëm shqiptar  në Amerikë.

Avdi Gecaj, djali i biznesmenit, atdhetarit dhe anëtarit të Këshillit Kombëtar të Vatrës Rrustem Gecaj i ka dhënë fund beqarisë në dasmën mes Nju Jorkut me më shumë se 600 të ftuar. Miku i tyre Dalip Greca, njëherazi kreu i VATRA-s e cilëson këtë si një dasmë kombëtare pasi nuk mungojnë flamuri kuqezi, flamuri i Amerikës apo ai i Kosovës.

“Këndohet e kërcehet shqip. Ka mysafirë të nderuar, kongresmenë, ambasadorë... Një ambjent luksoz...”, thotë Greca ndërsa uron çiftin të trashëgohet.

das.jpg

das1.jpg

 

das2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tragjedi në Mallakastër, mbytet një 26-vjeçar në ujrat e lumit Vjosë (IDENTITETI)
Sekuestrohen 2 çanta me marijuanë të fshehura në shkurre »
Article Logic
Execution time: 0.012743949890137
array(1) { ["section"]=> string(117) "martohet-djali-i-biznesmenit-te-suksesshem-shqiptar-dasme-luksoze-ne-new-york-me-kongresmene-e-ambasadore-fotot-67857" }