Martohet futbollisti shqiptar, këto janë FOTOT e DASMËS private

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:15 06-07-2017 Martohet futbollisti shqiptar, këto janë FOTOT e DASMËS private

Granit Xhaka, futbollisti shqiptar që luan për kombëtaren e Zvicrës është martuar me të fejuarën e tij Leonita Lekajt.

Ylli i Arsenalit i propozoi të fejuarës disa ditë më parë për martesë dhe pasi ajo i tha “PO” të dy kanë kurorëzuar gjithçka.

Graniti ka veshur kostumin e dhëndrrit dhe Leonita fustanin e bardhë të nusërisë duke formuar kështu një çift perfekt.

Dasma e tyre ka qenë disi private dhe ka shkuar pa shumë bujë.

xhak.jpg

xhaka1.jpg

xhaka2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070288181304932
array(1) { ["section"]=> string(68) "martohet-futbollisti-shqiptar-keto-jane-fotot-e-dasmes-private-85222" }