Martohet gazetarja e njohur, momenti i pazëvendësueshëm që i preku të gjithë në ceremoni (FOTO-VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:49 11-03-2017
Fiori Dardha by newsbomb-al

Gazetarja Fiori Dardha dhe bashkëshorti i saj Donard Hasani po organizojnë sot ceremoninë e dasmës, ndonëse kanë disa vite të martuar.

Të afërm dhe miq të çiftit janë të pranishëm në dasmë, por momenti më i veçantë ka qenë kur Fiori ka hyrë në sallë dhe përpara saj djali i vogël i çiftit, Abel, hidhte trëndafilat e bardhë në tokë.

Për më shumë shihni fotot dhe videon. 

Screenshot_22.jpg

Screenshot_23.jpg

Screenshot_24.jpg

Screenshot_25.jpg

Screenshot_26.jpg

17204372_10155795505198765_608261121_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009213924407959
array(1) { ["section"]=> string(101) "martohet-gazetarja-e-njohur-momenti-i-pazevendesueshem-qe-i-preku-te-gjithe-ceremoni-foto-video-71586" }