Martohet gazetarja shqiptare, por u kërkon diçka kolegëve: Dua ta shijoj këtë moment pa dalë në kopertina

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:37 09-03-2017 Martohet gazetarja shqiptare, por u kërkon diçka kolegëve: Dua ta shijoj këtë moment pa dalë në kopertina

Gazetarja Fiori Dardha dhe bashkëshorti i saj, regjisori Donard Hasani, me të cilin ka edhe një djalë, Abelin, më më fund kanë vendosur të kurorëzojnë në martesë lidhjen e tyre.

Fiori, sot në ditën kur ajo ndan një gëzim akoma më të madh, ditëlindjen e të birit, u është drejtuar mediave duke kërkuar privatësi, “Dua ta shijoj kështu këtë moment, pa dalë në kopertina”. Kështu shprehet Fiori teksa shton se fotografitë mund t’i publikojnë pasi t’i shpërndajë në rrjetet e saj sociale.

Falenderoj gjithe koleget e medias se shkruar e asaj elektronike për vëmendjen dhe dashamiresine e treguar. 
Ju kërkoj ndjese qe ua kam vonuar pergjigjet e intervistave, por kjo eshte nje periudhe ca e ngarkuar.

Une kam marredhenie shume te mire me thuajse te gjithe ju, ndaj, per te mos i krijuar vetes stres e per te kursyer ndonje hatermbetje, kam vendosur qe fotografite e dites sime te shenuar t'i vendos ne rrjetet e mia sociale e me pas mund t'i shperndaje kush deshiron.

Ju jam mirenjohese per intervistat, faqet e revistave e kopertinat qe u treguat te gatshem te m'i dedikoni.

Dua ta shijoj keshtu kete moment, pa dale ne kopertina. 
Faleminderit te gjitheve qe ne nje menyre apo nje tjeter jeni bere pjese e gezimit tim!”,-shkruan Fiori në Instagram.

rtju.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034908056259155
array(1) { ["section"]=> string(109) "martohet-gazetarja-shqiptare-por-u-kerkon-dicka-kolegeve-dua-ta-shijoj-kete-moment-pa-dale-ne-kopertina-71368" }