Martohet Jonida Maliqi dhe Armina Mevlani? Dy mikeshat dasmë në të njëjtën ditë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:32 09-11-2019 Martohet Jonida Maliqi dhe Armina Mevlani? Dy mikeshat dasmë në të njëjtën ditë Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha; Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj

Jonida Maliqi dhe Armina Mevlani janë ndër vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar dhe jeta e tyre personale është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Armina prej vitesh bashkëjeton me djalin e ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzenin ddërsa Jonida ka bërë shumë zhurmë në media për lidhjen e saj me aktorin e humorit, Romeo Veshajn.

Dy blogeret, shumë mikesha me njëra-tjetrën, me biznese të përbashkëta, kanë vendosur që edhe ceremoninë e martesës ta mbajnë në të njëjtën ditë.

Ka qënë Jonida ajo që në një postim në Instastoryn e saj, ku vajzat në gishtin e martesës mbajnë dy unaza identike, ka shkruar: ‘Ne po martohemi’.

-640-0-5dc687782ba9f.jpg

-640-0-5dc6877420035.jpg

-640-0-5dc68775419c8.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074610710144043
array(1) { ["section"]=> string(85) "martohet-jonida-maliqi-dhe-armina-mevlani-dy-mikeshat-dasme-ne-te-njejten-dite-185271" }