Martohet këngëtari shqiptar, i bën surprizën e bukur partneres në mes të dasmës (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:20 17-08-2019 Martohet këngëtari shqiptar, i bën surprizën e bukur partneres në mes të dasmës (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme, këngëtari i njohur Erik Lloshi i ka dhënë fund beqarisë.

Ai dhe partnerja e tij, Romina kanë vendosur të martohen sipas traditave duke organizuar dy dasma.

Mbrëmë është mbajtur dasma e nuses dhe gjatë mbrëmjes kanë ndodhur shumë surpriza. 

Në një moment, Eriku i ka dedikuar edhe një prej këngëve të tij Rominës të realizuar vite më parë në bashkëpunim me Olta Bokën.

Është krijuar një atmosferë vërtetë romantike që çdo çift do ta kishte zili.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073621273040771
array(1) { ["section"]=> string(91) "martohet-kengetari-shqiptar-i-ben-surprizen-e-bukur-partneres-ne-mes-te-dasmes-video-175594" }