Martohet kryebashkiaku i PS në moshën 50 vjeçare, prezanton për herë të parë vajzën që i mori zemrën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:36 25-01-2018 Martohet kryebashkiaku i PS në moshën 50 vjeçare, prezanton për herë të parë vajzën që i mori zemrën

Ndrec Dedaj, kryetari i Bashkisë Rrëshen nga radhët e Partisë Socialiste është zyrtarisht i martuar.

49-vjeçari nga Tirana,  i cili drejton bashkinë e Mirditës ka kurorëzuar dashurinë e tij me Larisën.

Ka qenë kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i cili ka celebruar këtë martesë ndërsa nuk ka harruar as 2 pemët dhuratë të çiftit të ri për Tiranën.

“Urime Ndrec & Larisa për vendimin tuaj të madh - u plakshi bashkë dhe falemnderit që mbollët 2 pemë përpara celebrimit”, shkruan Veliaj ndërsa ndan edhe fotot nga ceremonia në Bashki.

DUZGkvFXcAAEVL1.jpg

DUZGkvJXkAYaY25.jpg

DUZGkvNW4AAoq8h.jpg

DUZGkvFXcAIl8Rx.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025416851043701
array(1) { ["section"]=> string(106) "martohet-kryebashkiaku-i-ps-ne-moshen-50-vjecare-prezanton-per-here-te-pare-vajzen-qe-i-mori-zemren-107905" }