Martohet për herë të dytë Ismet Drishti

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:40 04-06-2016 Martohet për herë të dytë Ismet Drishti

Këtë fundjave, Ismet Drishti i ka dhënë fund beqarisë.

Pas ndarjes nga bashkëshortja e parë, Ismeti duket se ka rigjetur përsëri dashurinë. Eniana, vajza rreth të 30-ve, që nga dita e djeshme është zyrtarisht bashkëshortja e e aktorit të mirënjohur. Ceremonia është zhvilluar në një nga resortet e kryeqytetit ku nuk kanë munguar edhe miqtë dhe të ftuarit VIP, për të festuar me çiftin. Nusja ka zgjedhur një fustan larg tradicionalit në ditën e saj të dasmës duke pasur një fustan rozë, ndërsa Ismeti ka zgjedhur një kostun casual për ditën e dasmës së tij duke mos vënë kollare. Eniana dhe Ismeti ishin në një lidhje prej disa kohësh dhe vetëm tani vendosën taë kurorëzojnë dashurinë e tyre.

ismet2.jpg

ismeti.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029323101043701
array(1) { ["section"]=> string(45) "martohet-per-here-te-dyte-ismet-drishti-42405" }