Martohet reperi i njohur Mc Kresha, ja pamjet nga ceremonia e kurorëzimit (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:31 15-12-2019 Martohet reperi i njohur Mc Kresha, ja pamjet nga ceremonia e kurorëzimit (VIDEO) Reperi Mc Kresha dhe reperi Ledri Vula

Reperi i njohur shqiptar Mc Kresha po kurorëzon mbrëmjen e sotme me martesë lidhjen e tij me Erzinën.

Çifti e ka mbajtur deri më momentin e sotëm sekret martesën e tyre si dhe deri tani ceremonia ka qenë tepër private.

Gjithsesi mediat kosovare kanë publikuar edhe foto të partneres së Mc Kreshës, Erzinës si dhe pamje nga vendi se ku po e bëjnë ceremoninë e dasmës çifti.

kontras.jpg

erzeni.jpg

 nusja.jpg

felix.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007606029510498
array(1) { ["section"]=> string(85) "martohet-reperi-i-njohur-mc-kresha-ja-pamjet-nga-ceremonia-e-kurorezimit-video-189497" }