Martohet zëdhënësja e FSHF-së? Bukuroshja zbulon detajet dhe bën pyetjen e veçantë (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 11:47 13-05-2018 Martohet zëdhënësja e FSHF-së? Bukuroshja zbulon detajet dhe bën pyetjen e veçantë (FOTO) Jona Dervishi

Zëdhënësja e FSHF-së, Jona Dervishi njihet nga të gjithë për sharmin dhe pozitivitetin që të ofron dhe këtë gjë ajo e përcjell në çdo lëvizje që ajo bën.

Së fundmi, bukuroshja e FSHF-së ka postuar një foto në Instastory, në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet e veshur me fustan të bardhë. Të gjithë do mendonim që Jona është martuar, por jo, realisht nuk është kështu.

Dervishi ka shpërndarë një foto e veshur si nuse, foto që përditohet nga një aplikacion i veçantë, që iu jep mundësinë të gjitha femrave të shohin si do të dukeshin nuse. Këtë gjë ka bërë dhe zëdhënësja e FSHF-së, foto të cilën e ka shpërndarë në InstaStory, ku shtron dhe një pyetje të veçantë. A më shkon nusllëku?

Dhe përgjigja masive ka qenë po, pasi sikurse mund ta shihni në foto është një “yll” pa u veshur me fustanin e bardhë, jo më që ta ketë të veshur këtë të fundit. 

32293386_1924400690938506_809969706051043328_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025506973266602
array(1) { ["section"]=> string(93) "martohet-zedhenesja-e-fshf-se-bukuroshja-zbulon-detajet-dhe-ben-pyetjen-e-vecante-foto-120588" }