Masakër në azilin e pleqve, personi i armatosur hap zjarr

Publikuar tek: bota, më 21:26 14-09-2016 Masakër në azilin e pleqve, personi i armatosur hap zjarr

Tre persona janë qëlluar me armë zjarri, një ka mbetur i vdekur dhe disa të tjerë janë plagosur pasi një person i armatosur ka hapur zjarr në azilin e pleqve të qytetit Cheyenne, SHBA.

Shkollat, kopështet dhe godinat publike janë mbyllur pas ngjarjes së rëndë disa minuta më parë. Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje ndërsa autori ka vrarë veten disa metra larg vendngjarjes teksa ka parë policinë që po i afrohej. Shkaqet e ngjarjes së rëndë janë të paqarta.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013169050216675
array(1) { ["section"]=> string(62) "masaker-ne-azilin-e-pleqve-personi-i-armatosur-hap-zjarr-52930" }