Masakër në landfillin e Sharrës, gjenden dhjetra kufoma qensh (Pamje të rënda)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:14 07-05-2017 Masakër në landfillin e Sharrës, gjenden dhjetra kufoma qensh (Pamje të rënda)

Dhjetra në mos qindra kufoma qensh endacakë janë gjetur të hedhura në landfillin e Sharrës nga një prej punëtorëve të zonës.

Video e postuar nga “Thurrje”, tregon një punëtor që ankohet për erën e keqe nga dhjetra kufoma qensh, ndërsa në sfond dëgjohet dikush që thotë se kufomat e qenve i sjell Bashkia, pasi vriten në rrugët e Tiranës.

“KUJDES! PAMJE TË RËNDA!

Të dashur miq kjo vidio është rrëfimi i një punonjësi të bashkisë së Tiranës...në grumbullimin e plerave të Landfillit të Sharrës shteti jonë po bën masakër me katërputroshët duke i ekzekutuar njësoj si HITLERI HEBRENJT. Ju lutem kërkojmë ndihmë nga Ambasadat e huaja në Shqipëri të mundohen të ndërhyjnë këtë masakër çnjerëzore”m, shkruan denoncuesja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohen në flagrancë administratori dhe zjarrmëtari i një firme private, çfarë po tentonin të bënin (EMRAT)
Parashikimi i motit në Shqipëri: Më mirë qëndroni në shtëpi sot dhe nesër »
Article Logic
Execution time: 0.010962963104248
array(1) { ["section"]=> string(81) "masaker-ne-landfillin-e-sharres-gjenden-dhjetra-kufoma-qensh-pamje-te-renda-77801" }