Masakër në Mat, 3 të VRARË dhe 1 i PLAGOSUR

Publikuar tek: bomb-video, më 18:57 11-10-2018

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032041072845459
array(1) { ["section"]=> string(49) "masaker-ne-mat-3-te-vrare-dhe-1-i-plagosur-137470" }