Masakër në Meksikë, vriten 11 anëtarë të një familje

Publikuar tek: bota, më 08:01 11-06-2016 Masakër në Meksikë, vriten 11 anëtarë të një familje

Një ngjarje tragjike ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm ku persona të panjohur kanë vrarë 11 antarë të një familje në Meksikë, mes tyre edhe dy fëmijë.

Ngjarja ka ndodhur në pjesën malore të shtetit Puebla dhe policia raporton se vrasjet janë kryer me armë zjarri.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij krimi por si pasojë kanë mbetur të palgosur dy të mitur të cilët janë dërguar mënjëherë në spital.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046054124832153
array(1) { ["section"]=> string(57) "masaker-ne-meksike-vriten-11-anetare-te-nje-familje-43154" }