Masakër në SHBA, gjenden të vdekur në banesë nëna me 2 fëmijët

Publikuar tek: bota, më 12:01 28-12-2017 Masakër në SHBA, gjenden të vdekur në banesë nëna me 2 fëmijët

Një masakër ka ndodhur në SHBA, ku dy fëmijë të vegjël dhe nëna e tyre dhe një grua tjetër u gjetën të vdekur në banesën e tyre në New York.

Policia bëri me dije se viktimat u gjetën në bodrumin e shtëpisë.

Viktimat ishin një vajzë 5-vjeçare, vëllai i saj 11 vjeç, nëna e tyre dhe një e re tjetër. Ndërsa ende nuk është zbuluar se kush është autori i kësaj masakre.

"Vetëm një person pa shpirt do të bënte diçka të tillë”, është shprehur shefi i policisë gjatë një konference për shtyp.

Të dyja gratë e vdekura ishin 22 dhe 36 vjeç. Autoritetet nuk dhanë asnjë emër të viktimave. Policia është gjithashtu e pasigurtë se sa kohë më parë ishin vrarë viktimat.

Ndërsa priten që të dalin rezultatet e autopsisë. Kjo është masakra më e rëndë e ndodhur ndonjëherë në historinë e SHBA-së.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Momente pikante të transmetimeve live (VIDEO)
Aktorja e famshme dhe motra e saj luftojnë për jetën, aksidenti i tmerrshëm i merr jetën prindërve »
Article Logic
Execution time: 0.0092000961303711
array(1) { ["section"]=> string(68) "masaker-ne-shba-gjenden-te-vdekur-ne-banese-nena-me-2-femijet-104652" }