Masakra në koncert, Ariana Grande anulon turin dhe shkruan: Nuk kam fjalë!

Publikuar tek: bota, më 08:19 23-05-2017 Masakra në koncert, Ariana Grande anulon turin dhe shkruan: Nuk kam fjalë! foto nga koncerti

Pas tmerrit që përjetoi mbrëmë Mancester, si pasojë e një shpërthimi terrorist “ka reaguar edhe vëtë këngëtarja e famshme, Ariana Grande, e cila në momentin e sulmit po mbante një koncert në Mancester Arena”.

Në një reagim në twitter Grande shkruan se është vërtetë e prekur nga ngjarja e rëndë.

“Jam e thyer, nga thellësia e zemrës sime më vjen kaq keq, nuk kam fjalë”, shkruan Grande.

Si pasojë e këtij sulmi ku mbetën të vdekur 22 persona dhe rreth 60 të plagosur (bilanci sa vjen e rritet nga nata e mbrëmshme), ndërsa shumë të tjerë rezultojnë ende të humbur.

Menaxheri i këngëtares ka deklaruar para disa orësh se për shkak të gjendjes së rënduar emocionale të Grandes turi i koncerteve është ndërprerë. 

 

ariana.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010133028030396
array(1) { ["section"]=> string(77) "masakra-ne-koncert-ariana-grande-anulon-turin-dhe-shkruan-nuk-kam-fjale-79619" }