Masakra në Las Vegas, miliarderi ishte mes turmës dhe hyri “Live”: Një vajzë pranë meje u gotit në kokë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 19:41 02-10-2017 Masakra në Las Vegas, miliarderi ishte mes turmës dhe hyri “Live”: Një vajzë pranë meje u gotit në kokë (VIDEO)

Miliarderi Dan Bilzerian ndodhej mes turmës në koncertin në Las Vegas kur një person hapi zjarr nga kati i 32-të i një hoteli duke vrarë mbi 50 persona e plagosur më shumë se 400 të tjerë.

Bilzerian, i cili njihet për jetën e luksit me femra dhe armë, nisi të vrapojë por hyri live në rrjetin social Instagram. Ai dëgjohet të thotë se po largohet për të marrë një armë e t’i kundërvihet agresorit, ndërsa në sfond dëgjohet breshëria e plumbave.

Bilzerian thotë sesi një vajzë ngjitur me të e zuri plumbi në kokë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « A e sundon botën Iluminati? Historiani i famshëm i vë ‘kapakun’ teorive konspirative
Masakrohet 20 vjeçarja që u trafikua dhe shfrytëzua seksualisht në rrugë, rrahja brutale që i bënë tutorët të fut tmerrin »
Article Logic
Execution time: 0.011538982391357
array(1) { ["section"]=> string(111) "masakra-ne-las-vegas-miliarderi-ishte-mes-turmes-dhe-hyri-live-nje-vajze-prane-meje-u-gotit-ne-koke-video-94488" }