Masakrohet 20 vjeçarja që u trafikua dhe shfrytëzua seksualisht në rrugë, rrahja brutale që i bënë tutorët të fut tmerrin

Publikuar tek: bota, më 19:42 02-10-2017 Masakrohet 20 vjeçarja që u trafikua dhe shfrytëzua seksualisht në rrugë, rrahja brutale që i bënë tutorët të fut tmerrin

Fotografitë e mëposhtme tregojnë plagët e tmerrshme që një viktimë e trafikimit seksual ishte e detyruar të durojë nga tutorët. Viktima, një grua 20-vjeçare nga Bullgaria, është e mbuluar me plagë dhe tashmë mezi merr frymë.

Ajo u detyrua të ecë në rrugë duke kërkuar burra në Hagë, Holandë, por pas kësaj u rrah brutalisht nga personat që e shfrytëzonin. Pas shpëtimit të saj, shefi i bamirësisë Norbert Ceipek nxorri disa fotografi të gruas së re për të rritur ndërgjegjësimin për viktimat që bien pre e trafikimit. Sytë i ka të zinj, buzët e fryra, por më e keqja është trauma që pësoi nga goditjet në kokë, pasi ka marrë plagë të rënda.

20 vjeçarja u detyrua të prostituojë për rreth 8 muaj me dhunë, derisa shkoi në këtë gjendje të mjerueshme. Përveç plagëve të dukshme në fytyrë dhe kokë  ajo çfarë bie në sy janë barku dhe brinjët me shenja të tmerrshme.

dsfsdfsdfsdf.jpg

sdfsdfsd.jpgsdfsdfsdf.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Masakra në Las Vegas, miliarderi ishte mes turmës dhe hyri “Live”: Një vajzë pranë meje u gotit në kokë (VIDEO)
Vdes në moshën 66-vjeçare legjenda e muzikës Rock »
Article Logic
Execution time: 0.0091080665588379
array(1) { ["section"]=> string(126) "masakrohet-20-vjecarja-qe-u-trafikua-dhe-shfrytezua-seksualisht-ne-rruge-rrahja-brutale-qe-i-bene-tutoret-te-fut-tmerrin-94489" }