Masakrohet me grushta shqiptari në Itali, në gjendje të rëndë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 12:11 07-12-2019 Masakrohet me grushta shqiptari në Itali, në gjendje të rëndë në spital Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Martinsicuro, në Itali rreth orës 03:30, ku një 38 vjeçar shqiptar është masakruar me grushta.

Mediat italiane raportojnë se shqiptari me inicialet A.H ndodhet në spital, në gjendje kritike për jetën, dhe sipas mjekëve ka plagë të rënda në pjesën e kokës dhe fytyrës.

Nga hetimet e para, dyshohet se 38 vjeçari është rrahur nga dy persona, por ende nuk ka të dhëna rreth identitetit te autorëve dhe motivit të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090298652648926
array(1) { ["section"]=> string(77) "masakrohet-me-grushta-shqiptari-ne-itali-ne-gjendje-te-rende-ne-spital-188677" }