Mashkulli escort që përmban “50 Hijet e Grey”, paguhet me 6000 dollarë nga femrat për të kaluar netët me të

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:51 05-09-2016 Mashkulli escort që përmban “50 Hijet e Grey”, paguhet me 6000 dollarë nga femrat për të kaluar netët me të

Kur pyesim meshkujt se çfarë duan femrat në shtrat, shpeshherë nuk kanë përgjigjje.

Kjo është historia e Ryan James, escort-it mashkull që jeton në Sydnay puna e të cilit është të kënaq femrat kundrejt pagesës.

James paguhet nga 400-6000 dollarë për "shërbimet e tij profesionale" nga një orë në dhomën e hotelit deri në fundjavat e plota.

Në një intervistë për Daily Mail Australia, James tha, “ Ndryshe nga meshkujt që janë të interesuar vetëm për seksin, femrat nuk fokusohen vetëm tek seski por dhe tek komunikimi. Ne shpenzojmë shumë kohë duke folur”.

James ka folur gjithashtu për kategoritë e grave që ka patur kliente.

“ Shumë femra mund të shkojnë në një një bar dhe të zgjedhin djemtë për të kryer marrëdhënie seksuale, por ata duan një përvojë ndryshe.

Ndonjëherë gratë që kam patur kliente kanë qenë të divorcuara, janë ende të martuara ose nuk kanë patur marrëdhënje seksuale për një kohë të gjatë. Unë kam patur klientë që e duan treshe apo femra të virgjëra”.

Gjatë intervistës James tha se shpeshherë bën disa "lojëra skllavërie" me femrat që ai i quan “50 Hijet e Grey”.

“Ka raste që femrat kanë nevoj për udhëzime si dhe raste kur ata nuk e dinë se çfarë kërkojnë. Disa femra e mbajnë të fshehtë atë çfarë duan në shtrat, ndërsa të tjera janë më të hapura për marrëdhënien e tyre”- ka thënë James.

james_3.jpgjames_2.jpgjames.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033895015716553
array(1) { ["section"]=> string(110) "mashkulli-escort-qe-permban-50-hijet-e-grey-paguhet-me-6000-dollare-nga-femrat-per-te-kaluar-netet-me-te-51977" }