Mashkulli më seksi në Shqipëri? Jonida Maliqi surprizon me përgjigjen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:00 11-05-2019 Mashkulli më seksi në Shqipëri? Jonida Maliqi surprizon me përgjigjen

Jonida Maliqi do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion 2019 me këngën “Ktheju Tokës” dhe kohët e fundit ka qenë vazhdimisht e pranishme në media, për t’i dhënë përgjigje të gjitha pyetjeve të publikut.

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi do të përfaqësojë vendin në Eurovizion me këngën ‘Ktheju tokës’.

E ftuar në rubrikën ‘Flakë Fare’, pjesë e emisionit ‘Pop Culture’, këngëtarja ka treguar shumë të fshehta që askush nuk i dinte më herët.

Ndër të tjera Jonida ka treguar se cili është mashkulli më seksi shqiptar për të.

‘Mendoj që një mashkull tipik shqiptar, që e vlerësoj gjithashtu edhe artistikisht, që ka tipare tipike mesdhetare është Nik Xhelilaj’, tha Maliqi.

Screenshot_2.png

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Miliona ndjekës në rrjetet sociale, Aurela Gaçe thumbon keq kolegët: S'më del llogaria
»
Article Logic
Execution time: 0.011704206466675
array(1) { ["section"]=> string(75) "mashkulli-me-seksi-ne-shqiperi-jonida-maliqi-surprizon-me-pergjigjen-163861" }