Mashkulli që ecën në pasarela si modele, falë fizikut të hollë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:35 08-04-2015 Mashkulli që ecën në pasarela si modele, falë fizikut të hollë Mashkulli që sfilon si modele

Stav Strashko është një mashkull që ushtron profesionin e modeles. Puna e Stav si modele është e mundur falë flokëve të gjatë dhe bjondë, fizikut të hollë dhe në formë të mirë.

Ai ishte spikatur në fushën e modës 5 vite më parë nga një agjent modelesh i cili i kishte ofruar një karrierë në botën e modës. Stav ka sfiluar deri më tani për markat e njohura si Ray-Ban, L’Oreal, Diesel dhe së fundmi ka xhiruar një spot promovues për Toyotën.

Stav ka lindur në Ukrainë dhe jeton në Milano bashkë me të dashurën e tij. Ndërsa për eksperiencën e tij si “vajzë modele”, Stav shprehet: “Miqtë më drejtohen me “ajo” dhe unë ndonjëherë ndihem si ajo, por nuk ma ndjen dhe ata mund të më drejtohen siç u pëlqen”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018419981002808
array(1) { ["section"]=> string(66) "mashkulli-qe-ecen-ne-pasarela-si-modele-fale-fizikut-te-holle-8160" }