‘Mashkullit duhet t'i vijë era djersë’, moderatorja shqiptare i lë të gjithë gojëhapur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:19 24-05-2019 ‘Mashkullit duhet t'i vijë era djersë’, moderatorja shqiptare i lë të gjithë gojëhapur

Komentatorja sportive e parë femër në trojet shqiptaret, Qëndresa Krelani, motra e këngëtares Flaka Krelani do të jetë e ftuara e nesërme e ‘Xing me Ermalin’.

Në promon e emisionit, ajo ka bërë një deklaratë vërtetë befasuese në lidhje me meshkujt duke i surprizuar të gjithë.

‘Nuk më pëlqejnë meshkujt e bukur. Bukuria është për femra. Mashkullit duhet t'i vijë era djersë’, tha Qëndresa.

Kjo gjë ka shkaktuar mjaft të qeshura në publik dhe jo vetëm. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.093776941299438
array(1) { ["section"]=> string(90) "mashkullit-duhet-t-i-vije-era-djerse-moderatorja-shqiptare-i-le-te-gjithe-gojehapur-165599" }