Mashtrimi me foton që po thyen rrjetin në mbarë botën, ku ia vuri në të vërtetë dorën Obama Melanisë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 09:44 23-01-2017

Një foto që tregon ish Presidentin e SHBA-ve Barack Obama duke i vendosur dorën te të pasmet Melania Trump në ceremoninë e inagurimit po thyen rrjetin në mbarë botën.

Por duket se e gjitha është një montazh dashakeqës, pasi Obama në të vërtetë dorën e ka vendosur shumë sipër belit të zonjës së Donald Trump, madje dora e Obamës është e vendosur sipër dorës së bashkëshortes së tij Michele Obama.

Kjo video dëshmon të vërtetën!

mas.jpg

mashtrimi.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « CIA publikon dokumentin sekret: Rusia planifikon të bashkojë Shqipërinë dhe Maqedoninë në një shtet të vetëm
Nis të marrë formë agjenda ndërkombëtare e presidentit Trump, pret homologun e parë në Shtëpinë e Bardhë »
Article Logic
Execution time: 0.0055530071258545
array(1) { ["section"]=> string(111) "mashtrimi-me-foton-qe-po-thyen-rrjetin-ne-mbare-boten-ku-ia-vuri-ne-te-vertete-doren-obama-melanise-video-66352" }