Mashtronte me biletat e avionit, ndalohet vajza që përfitoi 4450 euro

Publikuar tek: aktualitet, më 10:47 11-08-2015 Mashtronte me biletat e avionit, ndalohet vajza që përfitoi 4450 euro

Arnisa Kopliku është ndaluar nga policia pasi dyshohet se ka mashtruar udhëtarët.

Sipas zyrtarëve të policisë, Kopliku i pajiste ata me bileta avioni dhe më pas i anulonte. Mësohet se shuma e përfituar nga Kopliku kap shifrën e 4450 eurove. Ndalimi i saj erdhi pas denoncimit në polici nga tre shtetas të cilët kishin rënë pre e këtij mashtrimi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Polici merr peng për 1 orë dhe dhunon huamarrësin e të vëllait vetëm për 80 mijë lekë të vjetra, arrestohet
Studimi: Në Alpet shqiptare jetojnë njerëzit më të gjatë në botë »
Article Logic
Execution time: 0.011379957199097
array(1) { ["section"]=> string(74) "mashtronte-me-biletat-e-avionit-ndalohet-vajza-qe-perfitoi-4450-euro-18173" }