Mat, përplasje me armë në komunën Baz,

Publikuar tek: aktualitet, më 15:11 27-05-2015 Mat, përplasje me armë në komunën Baz,

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur para disa minutash në Komunën Baz të Matit ku si pasojë ka mbetur i plagosur një punonjës i SHKB-së dhe një person tjetër, identitreti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të komunës Baz, por ende nuk dihen shkaqet që kanë çuar në këtë përplasje me armë. Dy të plagosurit, njëri prej tyre Ledian Përmarku, punonjës i SHKB, janë transportuar në spital, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për ngjarjen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Durrës, vrau dhe dogji dy të rinjtë, burg i përjetshëm për Odise Verbofshin
Falsifikoi dokumentat e pronësisë, arrest me burg për noterin në Vlorë »
Article Logic
Execution time: 0.011773109436035
array(1) { ["section"]=> string(57) "mat-perplasje-me-arme-ne-komunen-baz-nje-i-plagosur-12085" }