'Matchy- Matchy' me Kajan, Erion Veliaj publikon FOTON e ëmbël familjare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:33 21-10-2019 'Matchy- Matchy' me Kajan, Erion Veliaj publikon FOTON e ëmbël familjare

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar pak më parë një foto të ëmbël familjare.

Ai shfaqet bashkë me bashkëshorten Ajola Xoxa duke luajtur dhe përkëdhelur të voglin e tyre, Kajan.

Përveç buzëqeshjes në protretet e tyre, vihet re një kombinim i bukur i ngjyrave në veshjet e zgjedhura.

Veliaj bashkë me Kajanin mbajnë të veshur të dy bluza me të njëjtën ngjyrë, ndërsa Ajola e gjitha në të verdhë duket më pranverore se kurrë.

Kujtojmë që Kajan pak ditë më parë mbushi 1 vjeç dhe çifti Veliaj organizoi një festë përrallore.

Screenshot_13.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022027015686035
array(1) { ["section"]=> string(75) "matchy-matchy-me-kajan-erion-veliaj-publikon-foton-e-embel-familjare-182966" }