Matteo Renzi dhe bashkëshortja e tij Agnese nuk i mbajnë dot lotët në ceremoninë e varrimit të viktimave të tërmeteve

Publikuar tek: bota, më 17:16 27-08-2016 Matteo Renzi dhe bashkëshortja e tij Agnese nuk i mbajnë dot lotët në ceremoninë e varrimit të viktimave të tërmeteve

Kryeministri italian, Matteo Renzi dhe bashkëshortja e tij, Agnese, kanë marrë pjesë në ceremoninë e varrimit të viktimave që humbën jetën si pasojë e tërmeteve shkatërrimtare që goditën vendin.

Kryeministri dhe bashkëshortja e tij nuk i kanë përmbajtur dot emocionet në një rast se ky, që ka tronditur të gjithë botën.

Deri më tani 290 është numri i personave që kanë vdekur, por shifrat rrezikojnë të përkeqësohen edhe më tej për shkak se shumë persona rezultojnë të zhdukur dhe në spitale ndodhen të shtruar pacientë në gjendje të rëndë shëndetësore. 

122518706-35781dde-dfd6-4cd7-9632-a233a898a2f9.jpg

122518641-c1a261aa-b638-4ab3-868d-accb219688cc.jpg

122518680-bd6ff980-72ee-4dc6-b826-119647273098.jpg

122518728-49940bf0-c6df-4df4-a928-1797a78782d4.jpg

122519506-4dc43a4f-ac2c-4df9-bacc-8bb247402e5c.jpg

141237262-ba0d1d03-e905-46d7-8fbf-3cbdd8e3f848.jpg

141237245-66c0d359-388a-4f0c-b844-a737659b5ac4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072860717773438
array(1) { ["section"]=> string(123) "matteo-renzi-dhe-bashkeshortja-e-tij-agnese-nuk-i-mbajne-dot-lotet-ne-ceremonine-e-varrimit-te-viktimave-te-termeteve-51039" }