Matu mirë kur ke përballë Aurela Gaçen (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:36 16-06-2015

Këngëtarja Aurela Gaçe  është shquar vazhdimisht  për tipin e saj gati “burrëror” , po herë pas here këtë veti e lidh edhe me faktin e të qënit vloniate. Madje edhe për të mbajtur trupin në formë, Gaçe ka zgjedhur të bëjë boks, dhe kjo duket se i pëlqen së tepërmi. Ajo është stërvitur me kampionin e boksit  të peshës 75 kilogramë Alban Derhema, për një orë dhe me siguri që Aurela i ka mësuar ca taktika, ndaj mendohuni dy herë nëse doni të përballeni me të.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033763885498047
array(1) { ["section"]=> string(50) "matu-mire-kur-ke-perballe-aurela-gacen-video-13714" }