Matura: Studentet kryejnë provimit të dytë në Gjuhën Shqipe dhe Letërsi

Publikuar tek: barometri, më 06:27 11-06-2017 Matura: Studentet kryejnë provimit të dytë në Gjuhën Shqipe dhe Letërsi

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024845123291016
array(1) { ["section"]=> string(76) "matura-studentet-kryejne-provimit-te-dyte-ne-gjuhen-shqipe-dhe-letersi-82018" }