Mavraj: Kush nuk falënderon njerëzit, nuk falënderon dot Zotin

Publikuar tek: sport, më 13:10 01-04-2015 Mavraj: Kush nuk falënderon njerëzit, nuk falënderon dot Zotin

Futbollisti i kombëtares së futbollit dhe autori i golit të barazimit në ndeshjen me Armeninë, Mërgim Mavraj, ka falënderuar babain e tij duke thënë se është një njeri i mrekullueshëm dhe që mezi ka pritur ta lumturojë.

Babai i futbollistit u bë gjatë ndeshjes, protagonist i një lajmi të rremë, por që u mohua më vonë nga vetë Mërgim Mavraj.

“Një falënderim i veçantë dhe i sinqertë shkon ata tifozë të mrekullueshëm që më përkrahën dhe më shtuan dëshirën për tu sakrifikuar”, shkruan Mavraj.

Futbollisti ka falënderuar edhe Hoxhë Ahmed Kalanë dhe të gjithë vëllezërit për lutjet dhe mbështetjet. Mavraj wshtw shprehur se “Kush nuk falënderon njerëzit, nuk falënderon dot Zotin”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023886919021606
array(1) { ["section"]=> string(65) "mavraj-kush-nuk-falenderon-njerezit-nuk-falenderon-dot-zotin-7548" }