Mavraj nuk përmbahet, puth Ajetin në transmetim live

Publikuar tek: sport, më 10:01 20-06-2016
Albeu.com - Mavraj: Ajetiii, ta ha shpirtin by albeu

Futbollistët e Kombëtares shqiptare njhen për marrëdhëniet e mira dhe miqësinë që kanë me njëri tjetrin, ndeshja e sotme e ka nxjerr në pah më shumë këtë fakt.

Një ngjarje interesante ka ndodhur gjatë kohës që mbrojtësi i Kombëtares, Arlind Ajeti po jepte një intervistë për UEFA-n.

Ndërkohë që zhvillohej intervista, Mërgim Mavraj i afrohet Arlindit dhe pasi i bërtet "Ajetiiiii", e puth në faqe dhe i thotë me plot zemër "ta ha shpirtin" shkruan 'albeu'.


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16835904121399
array(1) { ["section"]=> string(57) "mavraj-nuk-permbahet-puth-ajetin-ne-transmetim-live-44054" }