Mazhoranca në limitet e saj rrëzon dekretin e Nishanit për pronat

Publikuar tek: politike, më 22:08 21-01-2016 Mazhoranca në limitet e saj rrëzon dekretin e Nishanit për pronat

Mazhoranca ka rrëzuar me vetëm 71 vota, minimumin e nevojshëm, dekretin e Presidentit Bujar Nishani për rishikimin e ligjit të pronave.

Ndërkohë, 28 deputetë të opozitës kanë votuar në favor të dekretit të Nishanin, ndërsa një votë ka qenë abstenim.

Në seancë është votuar edhe miratimi i dy akteve normative për rishikimin e buxhetit 2015, që kishin të bënin me dhënien huasë për KESH-in dhe shpërblimin e pensionistëve.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091631412506104
array(1) { ["section"]=> string(71) "mazhoranca-ne-limitet-e-saj-rrezon-dekretin-e-nishanit-per-pronat-30634" }