Mbani çadrat me vete, ja parashikimi i motit për ditën e sotme

Publikuar tek: aktualitet, më 07:43 03-02-2017 Mbani çadrat me vete, ja parashikimi i motit për ditën e sotme

Vendi ynë do të dominohet sot nga vransira të dendura dhe rreshje shiu dhe në zonat veriore rrezikohen edhe rreshje dëbore.

Orët e pasdites do të vijojnë me të njëjtat kushte atmosferike duke bërë që i gjithë vendi të mbetet me vranësira, shira lokale dhe intervale me kthjellime. Edhe gjatë natës nuk priten ndryshime të motit.

Temperaturat e ajrit nuk do të pësojnë shumë ndryshime duke ruajtur vlera konstante të tyre. Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 20 km/h nga drejtimi jugperëndimor, për pasojë në brigjet e Adriatikut dhe Jonit do të gjenerohet dallgëzim 2 apo 3 ballë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tjetër arrestim në radhët e policisë, pranga shefit në Komisariatin e Tepelenës
40-vjeçari humb kontrollin e mjetit, aksidenton për vdekje kalimtaren (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.012794971466064
array(1) { ["section"]=> string(67) "mbani-cadrat-me-vete-ja-parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-67566" }