Mbani frymën, NASA sjell fotot më të bukura të eklipsit diellor që çmendën rrjetin

Publikuar tek: bota, më 19:00 23-08-2017 Mbani frymën, NASA sjell fotot më të bukura të eklipsit diellor që çmendën rrjetin

Eklipsi i fundit diellor solli disa pamje mjaft të bukura, unike. Megjithatë, ndoshta jo habitëse, ishte NASA, e cila solli imazhin më të bukur që do t’ju bëjë të mbani frymën.

Kjo është diçka që shumica prej nesh kurrë nuk do ta përjetojnë, por pamja madhështore me të vërtetë ju jep një ndjenjë se si do të ndiheshit nëse të shihte eklipsin nga hapësira.

FOJA ME E BUKUR ESHTE KLASIFIKUAR  E PARA.

Screenshot_8.jpg

Screenshot_7.jpg

Screenshot_6.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_4.jpgScreenshot_3.jpgddddddddddddddddddddddddddddddd.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Burrë e grua dalin “live” në Facebook, e tmerrshme ajo që kap kamera (Video)
Ka edhe kështu, bllokon trafikun dhe fillon të kërcejë “Macarena”, Policia arreston 14 vjeçarin (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013562917709351
array(1) { ["section"]=> string(87) "mbani-frymen-nasa-sjell-fotot-me-te-bukura-te-eklipsit-diellor-qe-cmenden-rrjetin-89970" }