‘Mbani frymën’ për versionin bjonde të Kylie Jenner (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:30 15-03-2019 ‘Mbani frymën’ për versionin bjonde të Kylie Jenner (FOTOT)

Një 24-vjeçare me emrin Tammy Herbrow në një intervistë në televizionin amerikan tha se ajo mund të bëjë çdo gjë që bën Kylie Jenner madje edhe më mirë se ajo.

 

Bukuroshja amerikane tha gjithashtu se edhe ajo do bëhet bilionaire një ditë dhe se Kylie arriti kaq shpejt të behej bilionaire vetem se ishte e famshme nga motrat e saj.

Sic mund të shikohet dhe në fotografitë e Tammy në instagram ajo përpiqet shumë që të imitojë Kylie Jenner pasi vishet me të njejtat rroba dhe fotografohet në të njëjtat pozicione.  

Krahasimin mund ta bëni vetë...

 

54256611_295454784460510_2955015985880367104_n.jpg53551188_337572717103069_334123501868810240_n.jpg

54388234_413792375862178_1242026949124030464_n.jpg54268065_814951572230768_4052011707713716224_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021545886993408
array(1) { ["section"]=> string(62) "mbani-frymen-per-versionin-bjonde-te-kylie-jenner-fotot-156548" }