Mbanin 5-vjeçaren të mbyllur në kafaz qensh, arrestohen gjyshërit

Publikuar tek: bota, më 20:55 27-01-2021 Mbanin 5-vjeçaren të mbyllur në kafaz qensh, arrestohen gjyshërit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një vajzë 5-vjeçe keqtrajtohej nga gjyshërit dhe madje mbahej e mbyllur në një kafaz qensh.

Mary De Ronda 59-vjeç dhe Charles De Ronda 63-vjeç, gjyshërit e vazjës dhe i afërmi Jeremy Cook, janë arrestuar pas një hetimi 1 mujor nga policia e Oklahomës, të cilët provojnë se gjyshërit kanë keqtrajtuar në mënyrë mizore vajzën e vogël.

Mediat e huaja shkruajnë se fëmija është mbajtur për një kohë të gjatë në kafaz qensh dhe ndonjëherë madje edhe mbyllur me qenin brenda. Policia e ka gjetur fëmijën në një gjendje të rëndë, të pangrënë dhe të palarë.

“Ky ndoshta është rasti më i keq që kam parë ndonjëherë. Nuk mund t’ia bësh këtë një fëmije. Fëmija po mbahej në një kafaz qensh për një periudhë të gjatë kohore”, është shprehur togeri, Mike Weiss.

Screenshot_34.pnga-man-smiling-for-the-camera-jeremy-cook-is-facing-child-abuse-assault-and-battery-with-a-dangerous-_623483_.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shifra ALARMANTE në të gjithë botën, MIJËRA viktima nga Covid-19 në SHBA, Meksikë dhe Britani (BILANCI)
Rusi, ky është momenti kur kulla 40 metra 'zhduket' sa hap e mbyll sytë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012562990188599
array(1) { ["section"]=> string(71) "mbanin-5-vjecaren-te-mbyllur-ne-kafaz-qensh-arrestohen-gjysherit-236652" }