Mbase s’do ta besoni por breshëri zbardh rrugët në mes të verës, ngjan s'i borë dimri

Publikuar tek: bota, më 21:42 16-08-2017 Mbase s’do ta besoni por breshëri zbardh rrugët në mes të verës, ngjan s'i borë dimri

Ditët e fundit në vendin tonë moti ka shënuar luhatje në disa zona të vendit, duke sjellë shi dhe furtunë të madhe.

Ndoshta s’do ta besoni por në këtë qytet situata është shumë më keq s’e tek ne dhe kjo shihet mjaft qartë në videon e mëposhtme.

Kjo nuk është dëborë, por breshër që ka mbuluar rrugët ditën e djeshme në Kimball, Nebraska!.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja pse nuk duhet të mbani shishe me ujë në makinë gjatë verës
Më pak se një muaj nga prezantimi, ja si do të duket iPhone 8 (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.013247966766357
array(1) { ["section"]=> string(90) "mbase-s-do-ta-besoni-por-bresheri-zbardh-rruget-ne-mes-te-veres-ngjan-s-i-bore-dimri-89309" }