Mbërrijnë heronjtë e Kombëtares, avioni zbret në Rinas ­

Publikuar tek: sport, më 14:47 23-06-2016 Mbërrijnë heronjtë e Kombëtares, avioni zbret në Rinas ­

Sapo kanë mbërritur në Rinas herojtë e Kombëtares Shqiptare të Futbollit.

 Mijëra njerëz janë mbledhur pranë aeroportit ku po presin të takojnë djemtë kuqezinj pas asaj paraqitje historike në Francë.

Në ceremoninë e pritjes morën pjesë kryeministri, Edi Rama dhe ministria e Arsimit dhe Sportit, Lindita Nikolla.

13499677_10207181806205524_291324879_o.jpg

13499489_1798611057039963_1474561035_o.jpg

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018009901046753
array(1) { ["section"]=> string(59) "mberrijne-heronjte-e-kombetares-avioni-zbret-ne-rinas-44376" }