Mbërrijnë uniformat e kombëtares shqiptare, djemtë kuqezi rehatohen në hotel dhe përqafojnë njëri-tjetrin (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 15:22 23-05-2016 Mbërrijnë uniformat e kombëtares shqiptare, djemtë kuqezi rehatohen në hotel dhe përqafojnë njëri-tjetrin (FOTOT)

Sapo kanë mbërritur uniformat e kombëtares shqiptare në hotelin ku janë akomoduar djemtë kuqezi duke shtuar gjithnjë e më shumë emocionet për tifozët që janë në pritje të dy miqësoreve të fundit para se të nisin ndeshjet e  ëndrrës europiane në Francë 2016.

Siç mund ta shikoni në këtë foto të siguruar nga newsbomb.al kamioni ka sjellë uniformat për lojtarët, proces të cilin po e ndjek nga afër edhe trajneri Gianni De Biasi.

Sakaq, djemtë e kombëtares janë rehatuar në ambientet e kompleksit "Falkensteiner Therme & Golf Hotel Bad Waltersdorf Hotel’ e përqafojnë njëri-tjetrin ndërsa presin me emocion ndeshjen në 29 maj me Katarin dhe më pas me Ukrahinën, më 3 qershor.

gashi.png

gashi1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024868965148926
array(1) { ["section"]=> string(116) "mberrijne-uniformat-e-kombetares-shqiptare-djemte-kuqezi-rehatohen-ne-hotel-dhe-perqafojne-njeri-tjetrin-fotot-41266" }