Mbërrin në Durrës trupi i pajetë i deputetit Gjovalin Kadeli

Publikuar tek: aktualitet, më 08:21 28-05-2017 Mbërrin në Durrës trupi i pajetë i deputetit Gjovalin Kadeli

Trupi i pajetë i deputetit të LSI-së, Gjovalin Kadeli ka mbërritur në portin e Durrësit.

Kadeli ndërroi jetë në moshën 53-vjeçare në një spital të Italisë, pasi vuante nga një sëmundje e rëndë.

Mësohet  ditën e sotme trupi i pajetë shoqërohej dhe nga Ilir Meta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas mitingut demokratët përfundojnë në spital, me to dhe Basha
U bënë për spital pas mitingut të PD-së, mjekët: Si edhën dhe nga çfarë vuanin pacientët »
Article Logic
Execution time: 0.010701894760132
array(1) { ["section"]=> string(66) "mberrin-ne-durres-trupi-i-pajete-i-deputetit-gjovalin-kadeli-80240" }