Mbërrin në Gjykatën e Vlorës Jorgo Zani, autori i vrasjes makabre të 12 vjeçarit

Publikuar tek: aktualitet, më 11:44 19-08-2016 Mbërrin në Gjykatën e Vlorës Jorgo Zani, autori i vrasjes makabre të 12 vjeçarit

I njohur tashmë si “Monstra i Palasës”, Jorgo Zani, autori i vrasjes makabre të 12 vjeçarit, ka mbërritur në Gjykatën e Vlorës ku pritet në njihet me masën e sigurisë.

Prokuroria pritet të kërkojë “arrest me burg” për të. Jorgo Zani i shtruar disa herë në spitalin psikiatrik dhe i kuruar në Greqi për skizofreni dhe çrregullime personaliteti, vrau në mënyrë makabre kushëririn 12 vjeçar duke i prerë kokën dhe shfaqur shenja kanibalizmi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038735866546631
array(1) { ["section"]=> string(85) "mberrin-ne-gjykaten-e-vlores-jorgo-zani-autori-i-vrasjes-makabre-te-12-vjecarit-50225" }