Mbërrin nga Belgjika dosja me 2500 faqe për Mark Frrokun, dyshohet për vrasje në 99-ën

Publikuar tek: aktualitet, më 12:33 01-05-2015 Mbërrin nga Belgjika dosja me 2500 faqe për Mark Frrokun, dyshohet për vrasje në 99-ën

Ka mbërritur nga Belgjika në Prokurorinë e Përgjithshme, dosja prej 2500 faqesh me akuzat ndaj deputetit Mark Frroku. Dosja përmban dëshmi dhe prova për një vrasje në shtetin Belg e për të cilën akuzohet Frroku.

Pas përkthimit të dosjes Prokuroria do të komunikojë akuzën ndaj Mark Frrokut, i cili është nën hetim edhe për fshehjen e pasurisë dhe pastrim parash. Deputeti Frroku ndodhet aktualish në “arrest me burg” ndërsa pak ditë më parë ka shfaqur probleme shëndetësore dhe është transferuar në një spital privat.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dëmtim i linjës që furnizon Tiranën me ujë, ja zonat që do të kufizohen me ujë të pijshëm
“Mos ik” nisma më e re e Klubit të Patriotëve të Rinj »
Article Logic
Execution time: 0.01164698600769
array(1) { ["section"]=> string(91) "mberrin-nga-belgjika-dosja-me-2500-faqe-per-mark-frrokun-dyshohet-per-vrasje-ne-99-en-10153" }