Mbërrin nga Izraeli dhe i shkon në zyrë Metës. Rama takim kokë më kokë në Kuvend

Publikuar tek: politike, më 11:45 23-12-2015 Mbërrin nga Izraeli dhe i shkon në zyrë Metës. Rama takim kokë më kokë në Kuvend Foto nga një takim i mëparshëm i Ramës në zyrën e Metës

Pasi ka mbaruar vizitën e tij në Izrael së bashku me bashkëshorten e tij, Edi Rama ka mbërritur në Shqipëri, duke bërë punën e parë të rëndësishme: takimin me kryetarin e Kuvendit, Ilir Meta.

Rama ka shkuar në zyrën e tij në Kuvend dhe është duke biseduar kokë më kokë me Metën.

Së bashku ata kanë bërë edhe takime me deputetë e ministra të partive të tyre në koalicion në Vilën 30, ku kanë folur për buxhetin, i cili është miratuar, reformën në drejtësi, ligjin për dekriminalizmin që është miratuar dhe komisionin për reformën zgjedhore, kërkesë e vetë Metës.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0081379413604736
array(1) { ["section"]=> string(85) "mberrin-nga-izraeli-dhe-i-shkon-ne-zyre-metes-rama-takim-koke-me-koke-ne-kuvend-28387" }