Mbesa e Berishës bën një dedikim të veçantë: Je shok, vëlla i madh dhe mbi të gjitha je...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:05 28-02-2017 Mbesa e Berishës bën një dedikim të veçantë: Je shok, vëlla i madh dhe mbi të gjitha je...

Dasara Malltezi, mbesa e Sali Berishës i ka dedikuar disa fjalë të çmuara dajës së saj në ditën e tij të lindjes.

Teksa ka publikuar një foto me  Shkëlzen Berishën, para shumë vitesh ku ai e mban në krahë,  Dasara i shkruan, “Më shumë se dajë ti je një shok, një vëlla më i madh dhe mbi të gjitha një model për t’u ndjekur, një mentor i mirë”. Më vjen keq që kjo nuk është fotoja jonë më e mirë bashkë, por është një ndër fotot e mia më të dashura. Të dua shumë dhe të uroj gjërat më të mira në jetë. Gëzuar ditëlindjen".

Siç duket dhe nga fotoja që ka përzgjedhur, por edhe nga nga fjalët e përzemërta që i ka shprehur dajës së saj, duket qartë marrëdhënja e tyre e ngushtë. 

dasara_malltezi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02701997756958
array(1) { ["section"]=> string(91) "mbesa-e-berishes-ben-nje-dedikim-te-vecante-je-shok-vella-i-madh-dhe-mbi-te-gjitha-je-70171" }