Mbesa e biznesmenit gay e 'çmendi' Instagramin me fotot sensuale, tatuazhi në pjesën intime...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:27 01-08-2020 Mbesa e biznesmenit gay e 'çmendi' Instagramin me fotot sensuale, tatuazhi në pjesën intime... Fotomontazh/ Rene - Eltoni

Rene është tashmë shumë e njohur në mediat rozë për shkak të lidhjes familjare që ka me biznesmenin shqiptar Elton Ilirjani.

Ai e prezantoi me bujë në një postim në instagram, dhe të gjithë "u dashuruan" me pamjen e saj. Një yll i vërtetë.

Bukuroshja nuk është shumë aktive në rjete sociale, por tani që erdhi vera nuk ka nguruar të na "çmendë" me pozat seksi.

rene.jpg

Në plan të parë trupi elegant, linjat perfekte dhe tatuazhet në vende delikate që e bëjnë të duket tepër joshëse.  

rene1.jpg

tatu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01019811630249
array(1) { ["section"]=> string(95) "mbesa-e-biznesmenit-gay-e-cmendi-instagramin-me-fotot-sensuale-tatuazhi-ne-pjesen-intime-215741" }