Mbesa e ish-Presidentit Nishani, ndahet nga i dashuri italian pas 6 muajsh dhe u rikthehet pozave hot si beqare (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:58 18-01-2021 Mbesa e ish-Presidentit Nishani, ndahet nga i dashuri italian pas 6 muajsh dhe u rikthehet pozave hot si beqare (FOTO) Modelja Beniada Nishani, mbesa e ish-presidentit

Modelja bukuroshe Beniada Nishani, mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, është ndarë nga i dashuri italian, vetëm 6-muaj pasi çifti e bëri lidhjen publike.

Ishte vetë Beniada që verën e kaluar publikoi foto me partnerin e saj. Pozat provokuese dhe toples krah tij nuk munguan. Por çifti që u pëlqye aq shumë nga ndjekësit, duket se i ka dhënë fund lidhjes.

Shkak duket se është bërë xheleozia mes çifti. Por, kjo nuk e ka penguar modelen që në Itali është shumë e njohur, që t’i rikthehet sërish jetës si beqare. Beniada ka publikuar në Instragm disa poza hot, teksa bën “photo shooting” për marka ndërkombëtare.

Screenshot_5.jpg
Screenshot_1.jpg

unnamed.png

unnamed_1.png

Screenshot_2_copy.jpg
Screenshot_4.jpg
Screenshot_6.jpg
Screenshot_7.jpg
Screenshot_3.jpg
Screenshot_8.jpg
Screenshot_9.jpg
Screenshot_10.jpg
Screenshot_11.jpg
Screenshot_12.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në kuzhinë duke gatuar, Jorida Tabaku si rrallëherë publikon foton me vajzat binjake: Ka mama goca
»
Article Logic
Execution time: 0.013820886611938
array(1) { ["section"]=> string(122) "mbesa-e-ish-presidentit-nishani-ndahet-nga-i-dashuri-italian-pas-6-muajsh-dhe-u-rikthehet-pozave-hot-si-beqare-foto-235412" }